KreciK=]
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Głowno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam pytnie kiedy jest wręczenie złotej piłki ? :)
0
Dajcie na forum link na prezentacje Davidka bo mnie nie bedzie w domu bo mam szkole :/
0
EL Polaco, oddać Hleba i Zlatana i dostaniemy Ville i będzie gitara. Ten Ibrahimovic niech juz odchodzi z tej Barcelony bo tylko psuje całą gre.A co by było z Interem gdyby Bojan wyszedł w pierwszym składzie ? może finał na Bernabeu !
0
Kurde :/ jutro jeszcze Real z Osasuną no to chyba będzie po równo w tabeli :( a Ibra na koniec co robił nie porozumienie, mógłby dać Messiego chociaż na ławeczke i wpuścić go na ostatnie 15-20minut, Messi chciał tak grać bardzo :)
Pozdr.
0
a już myślałem że real przegra, było tak blisko ale Ronaldo nie strzelił karnego...hihi :D
0
Druga Połowa Jedziemy z Nimi !!!
0
Ibra na boisko bo tu nikogo nie ma w środku i Keita out a Iniesta na środek i są do pociśnięcia ! bo arbeloa ma żółtą kartkę a tam Messi biega to już będzie uważał ! Na Pełnej !
0
Bardzo dobry ruch Hughes'a Bridge bedzie mial rywalizacje a ponadto jeszcze dorobi sobie ale pewnie Huges kupil go zeby wpuscic go na ostatnie 15-20min zeby Bridge sie nie meczyl ale Pokazal ze jeszcze ma chec gry w pilke chocby na finale LM :)
0
Juz w Eurosporcie mowia o tym transferze to tylko czekac na potwierdzenie oficjalne
0
Ktory to juz odcinek z seri Ibrahimovic w Barcelonie identycznie jest z Villa ja juz narazie nikomu nie wierze i czekam na oficjalne potwierdzenie transferu
0
Nie umiesz czytac ?
"Klasyk między Barçą i Realem odbędzie się 28 lub 29 listopada"
0
ja wiedziałem że coś się wydarzy bo jednak chelsa sie cofneła i postawiła na obrone! Zawsze gramy do konca ! Vamos Andres!
0
Iniesta,Xavi,Messi i wszystko jasne,hahaha brawo real i marcelo coś twoje przewidywania sie nie sprawdzaja mieliscie wygrac z nami i zdobyc lige cos wam nie wychodzi,Barca jedzie na pelnych obrotach zeby tak bylo do konca! potrójna korona NASZA!
0
Od Jakiegoś czasu Barca i real wygrywaja takim samym rezultatem dziwne to troche :) a najlepsze było jak ramos nie strzelil z 2,3 metrów do siatki oby tak dalej najlpiej ta nieskutecznośc przydałaby się na Derbach
0
Dobrze by było wygrac te 3 mecze co mamy Getafe,Sevilla i Valencia jak je wygramy to będziemy mieli pewnego mistrza
0
Myśle ze w tym półfinale będzie bardzo wyrównane starcie ponieważ MU nie pokazuje w tym sezonie dobrej formy,aczkolwiek że z tej walki wyjdzie zwycięsko MU bo mają w tym sezonie dużo szczęścia
0
Zgadzam się z userem niżej w tym sezonie jakoś nie mogą się dobrze zoorganizowc a jak u Siebie musimy wygrac z 2:0 to na Stamford Bridge musimy miec dobry rezultat bo im też nie idzie zbytnio przykład ostatni mecz z liverpoolem